Maak een account op Bitvavo en krijg €10 cadeau!
Bitvavo: Ontvang €10
Welkomstbonus!
Het lijkt wederom een rustige dag te worden op de beurs. Op dit moment is de indicatie voor de AEX koers 928 punten, wat betekent dat het Damrak 1 punt lager opent dan de slotkoers van gisteren. De markt lijkt te twijfelen over het vermogen om de stijgingen van de afgelopen periode een vervolg te geven.
De afgelopen weken sijpelden er steeds meer positieve geruchten door over de handelsoorlog, en zagen we de koersen stijgen. Vanaf de bodem van minder dan 800 punten is de AEX behoorlijk extreem gestegen naar de huidige koers van 928 punten.
Opvallend genoeg deed het nieuws over de handelsdeal tussen de Verenigde Staten en China weinig. Althans, niet voldoende om meteen een nieuwe bullmarkt te starten. Ergens is dat ook niet vreemd, want er hangt nog steeds een hoop onzekerheid boven de markt.
In de economische data zit ook nog een hoop ruis vanwege de handelsoorlog. Er is nog veel onduidelijkheid over de maanden die voor ons liggen. De vooruitzichten zijn beter geworden, maar van een definitieve deal tussen China en de VS is nog geen sprake.
Het gaat vooralsnog allemaal om een tijdelijke handelsdeal, die geldig is voor een periode van 90 dagen. Daar kun je als bedrijf ook niet volledig op bouwen en vertrouwen, waardoor de economie wellicht niet helemaal uit de brand is.
Daarbij moeten we niet vergeten dat de AEX, andere beursindices en met name Bitcoin een fantastische periode hebben gehad. De AEX steeg vanaf de lokale bodem van begin april met bijna 15%, en vanuit dat perspectief is het niet vreemd dat we nu enige stagnatie zien.
Dit kan voor beleggers ook een punt zijn waarop ze besluiten wat winsten te realiseren. Om die reden zien we veel financiële assets waarschijnlijk even tegen een weerstand aanlopen op dit moment.
Tegelijkertijd hangt er nog steeds een hoop risico boven de markt, en betekent het akkoord tussen de VS en China niet dat de handelsoorlog meteen helemaal verdwenen is. Zo handelden we de afgelopen maand wellicht, maar de realiteit is dat de heffingen op het hoogste niveau in enkele decennia liggen.
Grijp deze unieke kans met Newsbit en Bitvavo door nu een account aan te maken via de knop hieronder. Stort slechts €10 en ontvang direct €10 gratis. Bovendien kun je 7 dagen lang zonder kosten handelen over je eerste €10.000 aan transacties. Start vandaag nog en profiteer direct van de groeiende populariteit van crypto!
Maak je account en Claim je €10 gratis.
Mis deze kans niet om direct te profiteren van de groeiende populariteit van Crypto!
Stablecoin-bedrijf Circle zet grote stappen: USDC nu beschikbaar op World Chain en via Braziliaanse banken.
De AEX koers staat behoorlijk onder druk en daalt vandaag. Waarom zien we de koersen op de beurs vandaag onderuitgaan?
Volgens de populaire econoom Bob Elliott onderschat de markt nog altijd de risico’s van de handelsoorlog. De pijn moet nog komen, zo stelt hij.
Rusland wil via de BRICS-bank afrekenen met de dominantie van de dollar. Sancties bemoeilijken dit, maar uitbreiding van BRICS versterkt hun invloed.
EU-voorstel wil private keys als persoonsgegevens beschouwen. Bitcoin-transacties zouden dan gewist moeten worden – een onmogelijke eis.
Robert Kiyosaki voorspelt crash en adviseert Bitcoin, goud en zilver. Zilver is volgens hem nu “de koopkans van het decennium”.