Maak een account op Bitvavo en krijg €20 aan Bitcoin gratis!
Bitvavo: Ontvang
€20 aan BTC gratis!
Do Kwon, de oprichter van TerraForm Labs, heeft gezworen door te gaan met de wederopbouw van het Terra-project om ervoor te zorgen dat de slachtoffers van de instorting van Terra volledig worden gecompenseerd voor hun verliezen. Do Kwon plaatste dan ook op zijn twitter een hamer en moersleutel, wat moet aanduiden dat hij hard bezig is met de ontwikkeling van het project.
De timing van de tweet kwam hem natuurlijk goed uit. Hij plaatste het bericht op een moment dat de LUNA koers met meer dan 250 procent omhoogschoot naar een hoogtepunt van boven de 7 dollar.
Op het moment van schrijven ligt de prijs van 1 LUNA token rond de $6,61. Dat betekent dat de koers in de afgelopen 24 uur met 234 procent is gestegen. De marktkapitalisatie van het project ligt rond de 895 miljoen dollar.

De plotselinge koersstijging van de LUNA token resulteerde echter ook in een enorme duik in de prijs van Luna Classic (LUNC). De prijs van LUNC is in de uren voorafgaand aan het drukken met 20% gedaald en wordt verhandeld op $0,0004177.
Ondertussen blijft Do Kwon alle beschuldigingen over fraude tegen hem en zijn bedrijf ontkennen. In een recente tweet verwierp Kwon de aantijging van de beroemde klokkenluider van Terra genaamd ‘FatMan’, die beweerde dat Terraform Labs 435.000 LUNA-tokens die van de LUNA 2.0-airdrop waren ontvangen naar Binance had gestuurd voor verkoop.
Al met al zijn het een paar interessante dagen geweest voor Terra Classic en Terra 2.0 investeerders. De vraag is nu welke van de twee munten de rally door kan zetten en welke weer als een baksteen naar beneden zal vallen.
Billions Network stijgt explosief dankzij Binance Futures terwijl AI-hype BILL populairder maakt dan XRP en bijna zo zichtbaar als Bitcoin.
Schokkende inflatiecijfers hebben Bitcoin weer in de problemen gebracht. Is dit het begin van een grotere correctie?
Hoge verwerkingskosten en verouderde betaalinfrastructuur dwingen Bermuda tot de radicale keuze om het Stellar-netwerk in te zetten.
MSC laat zijn grote containerschepen de Straat van Hormuz mijden door in Jeddah te lossen. Vrachtwagens overbruggen vervolgens 1.300 kilometer over land.
Met 1.000 euro in ASML-aandelen een jaar geleden had je nu ongeveer 2.100 euro. Het aandeel verdubbelde door aanhoudende AI-vraag.
Eerst min 10 procent, nu in de plus: olieprijs reageert direct op WSJ-bericht dat Iran het Hormuz-voorstel afwijst.