De populaire cryptocurrency derivaten-exchange FTX is naar verluidt al een overeenkomst aangegaan met de Canadese crypto-exchange over te nemen. Dit doet het bedrijf als onderdeel van zijn uitbreiding naar Canada.
Uitbreiding naar Canada
FTX Trading Limited heeft in een aankondiging bekend gemaakt dat ze van plan waren om Bitvo over te nemen. Dit is een onderdeel van hun plan om hun producten en diensten in Canada aan te bieden. Het bedrijf moet nog wel goedkeuring afwachten van de lokale autoriteiten voordat de deal daadwerkelijk door mag gaan. Verwacht wordt dat dit later dit jaar nog zal gebeuren. De CEO van FTX, Sam Bankman-Fried, zei het volgende:
Wij zijn verheugd om de Canadese markt te betreden en het wereldwijde bereik van FTX verder uit te breiden. Onze uitbreiding naar Canada is een nieuwe stap in het proactief samenwerken met toezichthouders voor cryptocurrency in verschillende geografische gebieden over de hele wereld.
Op Twitter werd de overnameplannen nog eens bevestigt.
Na de grootste cryptohack ooit zet Bybit AI in om $700 miljoen tegen te houden
Bybit zet na de grootste cryptodiefstal ooit AI in en claimt daarmee 700 miljoen dollar schade te voorkomen.
BitGo krijgt als eerste buitenlandse cryptobedrijf vergunning in Zuid-Korea
BitGo krijgt als eerste buitenlandse cryptobedrijf rechtstreeks een VASP-registratie in Zuid-Korea en mag daar gereguleerde diensten voor digitale activa aanbieden.
Aandelen van Coinbase en Strategy exploderen mee met Bitcoin-uitbraak
Coinbase stijgt acht procent terwijl Bitcoin boven 70.000 dollar uitbreekt, miljarden aan shorts verdwijnen en Trump nieuwe cryptoregels steunt in Washington.
Meest gelezen
Tijdperk van goedkoop geld is voorbij, ING waarschuwt voor gevolgen
ING waarschuwt: de tijd van gratis geld is voorbij. Dit betekenen blijvend hoge rentes voor de economie, beleggers en jouw vermogen.
Oud-ASML’er helpt China aan cruciale EUV-lichtbron
China zet stap richting eigen EUV-chipmachines dankzij voormalig ASML-wetenschapper, maar ASML blijft voorlopig voor.
Gevallen AI-wonderkind stopt half miljard in ASML-rivaal
ASML-rivaal Source Foundry kreeg deze week 400 miljoen dollar van een 24-jarige die net twee derde van zijn fonds verloor.
