De cryptocurrency exchange Huobi heeft bekend gemaakt dat het zijn ‘Huobi Cloud Wallet’ zal stopzetten. Dit zal over zo’n 3 maanden gebeuren in mei. De exchange verwijst naar ‘strategische en productaanpassingen’.
Tot mei de tijd om wallet te legen
Volgens een aankondiging op de Huobi-ondersteuningspagina zal de multi-token wallet-service gestopt worden met onderhoud en upgrades op 13 februari 2023. Gebruikers worden verzocht om cryptocurrency en NFT’s over te zetten naar hun hoofd-Huobi-account of naar een ander wallet-adres.
Het is nog 3 maanden mogelijk om digitale activa op te nemen of over te zetten, maar het is niet aanbevolen om deze te verplaatsen naar een ander crypto-adres binnen de Huobi Cloud Wallet. De buitengebruikstelling van deze wallet is momenteel gepland op 13 mei 2023.
De Huobi Cloud Wallet
In mei 2022 veranderde Huobi Wallet zijn naam in iToken, na een investering van $200 miljoen van Huobi Group. De Huobi Cloud Wallet, dat in oktober 2021 werd gelanceerd als onderdeel van Huobi Wallet, bood gebruikers de mogelijkheid om digitale middelen te beheren zonder dat ze hiervoor privésleutels nodig hadden.
Met de introductie van de walletservice wilde men de toegang tot gedecentraliseerde financiële (DeFi) applicaties en diensten verbeteren. Dankzij Huobi Cloud Wallet konden gebruikers tokens bewaren zonder zelf privésleutels te beheren, aangezien een extern beheersysteem deze sleutels bewaarde.
Huobi Global-gebruikers werden aangemoedigd om te profiteren van de soepele synchronisatie met de cloud wallet-service, waarmee ze tokens konden overdragen tussen de platforms om toegang te krijgen tot diverse DeFi-projecten. Het is nog niet bekend wat de volgende stap van de exchange zal zijn.
Binance zoekt nieuwe Europese vergunning na Griekse mislukking
Binance trok vlak voor de MiCA-deadline zijn vergunningaanvraag in, maar praat nu alweer met nieuwe Europese toezichthouders.
Britse toezichthouder geeft Coinbase groen licht voor uitbreiding
Coinbase heeft een vergunning voor beleggingsdiensten gekregen van de Britse toezichthouder Financial Conduct Authority.
Cryptobeurs Kraken wil bank worden in Europa via vergunning in Litouwen
Cryptobeurs Kraken werkt aan een volledige Europese bankvergunning via Litouwen, en zou daarmee de eerste cryptobeurs met die status zijn.
Meest gelezen
Ex Google-engineer verkoopt al zijn Bitcoin: ‘Het is voorbij’
Oud-Google-engineer TechLead verkocht al zijn Bitcoin met fors verlies. Volgens hem is de markt kwetsbaar, maar hij blijft op lange termijn positief.
Bitcoin-fortuin van drugsdealer belandde bij het afval, tot Europol ingreep
Ierse autoriteiten halen 1.500 Bitcoin uit verloren wallets van drugsdealer en roepen daarmee nieuwe vragen op over private keys.
Dit is waarom Bitcoin, goud en zilver tegelijk onderuit gaan
Bitcoin, maar ook goud en zilver zetten al langere tijd droevige resultaten neer, terwijl Wall Street wél stijgt. Wat speelt er precies?
