Enkele weken geleden was er nog paniek rond Sui (SUI). De koers daalde van een all-time high van $5,35 in januari naar een lokale bodem van $1,75. Inmiddels is het sentiment volledig omgeslagen.
De token is sterk hersteld en staat op het moment van schrijven op $3,57, een stijging van 104% over de afgelopen weken. Alleen al in de afgelopen 24 uur won SUI 15,5% aan waarde. Wat zit er achter deze prijsstijging?
Waarom stijgt de SUI koers?
De opleving van SUI lijkt het resultaat van een combinatie van factoren. Zo is er de afgenomen spanning rond de tarievenoorlog tussen de VS en China, die eerder voor onzekerheid op de markten zorgde. Op 9 april bereikte de handelsstrijd een hoogtepunt, maar inmiddels is het conflict enigszins afgekoeld, waardoor beleggers weer ruimte zien voor risicovollere investeringen.
Daarnaast wordt de stijging van SUI aangejaagd door een reeks positieve ontwikkelingen binnen het ecosysteem. Zo heeft 21Shares een ETF-aanvraag ingediend, werkt xPortal aan een betaalkaart op het Mastercard-netwerk, en tonen netwerkcijfers sterke groei. De Total Value Locked (TVL) op het Sui-netwerk is fors toegenomen en ook het handelsvolume op de belangrijkste DEX van Sui laat indrukwekkende cijfers zien. Samen wekken deze factoren vertrouwen in de toekomst van het project.
Geruchten over samenwerking met Pokémon zorgen voor speculatie
Wat echter nog meer de aandacht trekt, zijn de geruchten over een mogelijke samenwerking tussen Sui en Pokémon. Hoewel er nog geen officiële bevestiging is, stapelen de aanwijzingen zich op.
Op 23 april kreeg de Pokémon HOME-app een update met een nieuwe medaillefunctie. Op zichzelf niet wereldschokkend, maar crypto-enthousiastelingen ontdekten een opvallend detail in de bijgewerkte privacyvoorwaarden: de vermelding van Parasol Technologies als partij waarmee data gedeeld kan worden.
En hier komt het interessante deel: Parasol is een blockchain-gamingstudio die onlangs werd overgenomen door Mysten Labs, het team achter de Sui-blockchain. Volgens een officiële blogpost van Mysten Labs werkt Parasol aan digitale verzamelkaartspellen. Daarmee ontstaat er plots een directe link tussen Pokémon en Sui.
Geen wonder dat de geruchten over een mogelijke Web3-integratie met Pokémon volop leven. Mocht dit werkelijkheid worden, dan zou het de Sui-blockchain een enorme boost aan adoptie kunnen geven. Pokémon op de blockchain? Het zou zomaar de volgende grote doorbraak kunnen zijn.
Claim vandaag nog €10 gratis en betaal geen handelskosten over de eerste €10.000!
Grijp deze unieke kans met Newsbit en Bitvavo door nu een account aan te maken via de knop hieronder. Stort slechts €10 en ontvang direct €10 gratis. Bovendien kun je 7 dagen lang zonder kosten handelen over je eerste €10.000 aan transacties. Start vandaag nog en profiteer direct van de groeiende populariteit van crypto!
Maak je account en Claim je €10 gratis.
Mis deze kans niet om direct te profiteren van de groeiende populariteit van Crypto!
Crypto wekker: Bitcoin en altcoins stijgen hard na vredesdeal VS-Iran
De vrededeal tussen de VS en Iran heeft de markten een boost gegeven.. Lees alles over de veelbelovende winsten bij Bitcoin en altcoins.
Trump-memecoin schiet 25% omhoog in aanloop naar Trumps verjaardag
Official Trump stijgt 25 procent door optimisme rond Iran en speculatie over Trumps verjaardag. Beleggers volgen de koers nauwlettend.
Crypto koersupdate: TRUMP, HYPE en Dogecoin gaan als een trein vandaag
Bitcoin doet zijn best om verder te stijgen, maar het zijn de altcoins die vandaag de show stelen. Lees hoe de cryptomarkt er nu voorstaat.
Meest gelezen
Tiener steelt 13 miljoen dollar aan Bitcoin en geeft het uit aan Lamborghini’s
Canadese tiener bekent crypto-oplichting van 13 miljoen dollar en gaf gestolen geld uit aan luxe auto’s en privéjets.
Newsbit-analist voorspelde de daling naar 60.000 dollar: dit verwacht hij nu
De Bitcoin koers houdt stand rond cruciale steun, terwijl Newsbit-analist Juffermans een mogelijke bodem later dit jaar verwacht.
Goud verliest in één keer alle winst van dit jaar
Goud is opnieuw stevig aan het dalen, terwijl Wall Street optimistisch blijft. Komt er later dit jaar alsnog een grote stijging aan?
