Stel Newsbit in als voorkeursbron
Zie onze artikelen vaker bovenaan in Google Nieuws en Top Stories. Eรฉn keer instellen, altijd als eerste op de hoogte.
Zelfs de Bitcoin-crash kon Luna er niet van weerhouden nieuwe recordhoogtes te bereiken.

De prijs van LUNA, de crypto token van het blockchain-netwerkย Terra, heeft eerder vandaag een nieuwe All Time Highย bereikt van $78. Hierdoor is de cryptomunt gestegen naar de 9e plaats op CoinMarketCap. Hiermee overtreft het nu Polkadot. De Terra koers is alleen al de afgelopen 24 uur al met 35% gestegen.

De marktkapitalisatie van de token is nu gestegen tot $30 miljard.
De prijspiek van Terra komt op een opmerkelijk moment. Dit aangezien de crypto markt gisteren juist hard is gecrasht. De Bitcoin verloor gisteren meer dan 20% van zijn waarde en zakte zelfs even tot onnder de $42.000, maar daar lijkt Terra zich niks van aan te trekken. Voor nu ligt er wat weerstand op de ATH van $78. Als deze doorbroken wordt zou de Luna koers zomaar richting de $90 en $100 kunnen stijgen.
Quant stijgt 74 procent in รฉรฉn dag en 172 procent in een week, geholpen door nieuwe samenwerkingen met grote banken.
Bitcoin blijft boven 85.000 dollar, maar altcoins gaan harder. Quant stijgt 36 procent en Ondo ruim 30 procent.
De NEAR koers staat rond 4,96 dollar en is in 2026 al 228 procent gestegen. Nu komt de belangrijke grens van 5 dollar in beeld.
Saudi-Arabiรซ stopt volgende maand met olieleveringen aan Europa na een droneaanval op een belangrijke pijpleiding richting de Rode Zee.
Een crypto analist verwacht dat sommige XRP-bezitters dit jaar financieel kunnen binnenlopen als de XRP koers sterk blijft stijgen.
Het grote Morgan Stanley waarschuwt voor een pittige beurscorrectie. Moeten we ons zorgen maken over de S&P 500 en Nasdaq?