Maak een account op Bitvavo en krijg €20 aan Bitcoin gratis!
Bitvavo: Ontvang
€20 aan BTC gratis!
Autoriteiten uit Zuid-Korea hebben 56,2 miljard won (40 miljoen euro) aan cryptomunten bevroren die toebehoren aan de oprichter van Terraform Labs, genaamd Do Kwon. Dit meldt de Koreaanse nieuwswebsite News1.
Ongeveer een week geleden verzochten de aanklagers van Zuid-Korea crypto beurzen OKX en KuCoin om 3.313 Bitcoin, ter waarde van 69 miljoen euro, van Do Kwon te bevriezen. Volgens de nieuwssite uit Zuid-Korea is nu dus een groot deel bevroren.
“Ik begrijp de motivatie achter het verspreiden van deze leugen niet.” Zo tweette Do Kwon toen ook CoinDesk het verhaal over het bevriezen van 40 miljoen euro aan crypto naar buiten bracht.
“Nogmaals, ik gebruik Kucoin en OkEx niet eens, heb geen tijd om te handelen, er is geen geld bevroren. Ik weet niet wiens geld ze hebben bevroren, maar goed voor hen, ik hoop dat ze het voor goed gebruiken. “
De stap volgt op een aankondiging dat Interpol de oprichter van Terra op derode lijst heeft geplaatst. Dat is een verzoek aan politie over de hele wereld om een persoon te lokaliseren en voorlopig te arresteren in afwachting van uitlevering, overlevering of soortgelijke juridische stappen.
Vrijdag beëdigt Trump zijn man aan het roer van de Fed, maar dankzij de Iran-oorlog kan hij niet aan de wens van de president voldoen.
SEC bereidt plan voor handel in cryptoversies van Amerikaanse aandelen. Tokens kunnen zonder toestemming bedrijven worden uitgegeven.
Jury verwerpt claims van Elon Musk tegen OpenAI en Sam Altman. Musk wachtte te lang met aanklagen rond bedrijfsstructuur.
Met 1.000 euro in ASML-aandelen een jaar geleden had je nu ongeveer 2.100 euro. Het aandeel verdubbelde door aanhoudende AI-vraag.
Eerst min 10 procent, nu in de plus: olieprijs reageert direct op WSJ-bericht dat Iran het Hormuz-voorstel afwijst.
Ontdek hoe verloren wallets, geheime Bitcoin-adressen en mysterieuze miljardairs de lijst van rijkste cryptobezitters ter wereld domineren.