Maak een account op Bitvavo en krijg โฌ20 aan Bitcoin gratis!
Bitvavo: Ontvang
โฌ20 aan BTC gratis!
Hoe staat de Bitcoin koers er momenteel voor? Vandaag analyseert onze analist de BTC-grafieken en vertelt hij wat je kunt verwachten.
Bitcoin is de afgelopen week even teruggezakt naar het supportniveau rond de $38K, waar vervolgens een test op de emaโs is geweest. De koers is nu echter onderweg naar het $46K gebied en heeft momenteel alweer een higher high op de kaart gezet. Als er nu een higher low neet gezet wordt zou het een ideaal plaatje zijn.
De emaโs bewegen prima omhoog en een bullish cross-over van de ema100 ten opzichte van de ema200 lijkt onderweg te zijn. De emaโs hebben op dit moment confluence met de supportzone van de VPVR. De rsi heeft een kleine rejection ondervonden van het 70 niveau en lijkt de oplopende ema terug te gaan testen. Al met al positieve signalen op de daily. Laten we maar snel eens verder gaan inzoomen.

Op de 4-uurs grafiek zien we een prachtige bullish move op de grafiek. Wie deze analyses vaker bekijkt heeft onze analist vast wel eens horen zeggen dat wanneer de bulls er zin in hebben een retrace naar het Fibonacci level 0.618 vaak niet gehaald wordt. Dat komt omdat de 0.382 dan vaak al power laat zien. Precies dat is wat er de afgelopen 5 dagen geleden is gebeurd. De koers is eigenlijk vanaf dat punt als een speer omhooggegaan en steeg ruim 10% in 8 uur tijd.
De emaโs staan bullish en het momentum neemt toe. Wel staan de candles ver van de emaโs af. De rsi is onder de ema terecht gekomen. We moeten nu oppassen voor een rejection aangezien de ema nog dalende is. Op zich zou dat niet heel erg moeten zijn. Een retrace op de Fib naar 0.5 โ 0.618 mag best en helemaal mooi zal zijn als de golden pocket nog gepakt wordt met een wick. Daar ligt namelijk ook de confluence met de emaโs.

Op de 1 uur grafiek zien we een โdescending broadening channelโ, dit is een bullish patroon. Echter zien we ook dat de Bitcoin koers onder de ema55 wil gaan duiken en dat de rsi al dalende is en zich onder de ema bevindt. Op de rsi kunnen we ook nog een neerwaartse trendlijn leggen waar momenteel weerstand geboden wordt.

Voor de lange termijn is onze analist bullish. Voor de korte termijn verwacht onze analist een retrace naar de vorige highs rond de $41.5 โ $42.5K. Daarna zal de koers waarschijnlijk weer omhooggaan. Het zou ook kunnen dat we een wick krijgen tot het $41K niveau, waar de golden pocket ligt. Het is echter wel belangrijk dat we in ieder geval boven de $41K sluiten anders krijgen de bears weer controle en zou de koers kunnen dalen tot richting de $38K.
MARA Holdings lijdt miljardenverlies na zwak eerste kwartaal en zet ondertussen steeds sterker in op AI datacenters.
De Iran-oorlog levert vandaag waarschijnlijk een flinke stijging van de inflatie op in de VS. Dit betekent het voor de Bitcoin koers.
Bitcoin kleurt groen, maar werd gisteravond opnieuw afgewezen op 82.000 dollar. Hier moet je vandaag op letten.
Hormuz is negen weken dicht en een miljard vaten olie zijn al weg. Handelaren waarschuwen voor rantsoenering, dieseltekort en wereldwijde recessie.
MSC laat zijn grote containerschepen de Straat van Hormuz mijden door in Jeddah te lossen. Vrachtwagens overbruggen vervolgens 1.300 kilometer over land.
Met 1.000 euro in ASML-aandelen een jaar geleden had je nu ongeveer 2.100 euro. Het aandeel verdubbelde door aanhoudende AI-vraag.