Maak een account op Bitvavo en krijg €20 aan Bitcoin gratis!
Bitvavo: Ontvang
€20 aan BTC gratis!
Solana Mobile heeft tijdens de Token 2049-conferentie een nieuwe smartphone onthuld: de Solana Seeker. Dit model is de opvolger van de Solana Saga en is ontworpen om op meerdere vlakken verbeteringen te bieden.
De lancering staat gepland voor de eerste helft van 2025, wat betekent dat geïnteresseerden nog even geduld moeten hebben voordat ze de nieuwe telefoon in handen kunnen krijgen.
De oorspronkelijke Solana Saga werd in april 2023 gelanceerd en kende aanvankelijk matige verkoopcijfers. Dit veranderde drastisch toen gebruikers ontdekten dat bezitters van de smartphone in aanmerking kwamen voor lucratieve airdrops.
De vraag naar de telefoon steeg explosief, wat resulteerde in een tekort aan toestellen. Op de tweedehandsmarkt werden ze vervolgens verhandeld voor prijzen ver boven de oorspronkelijke $599.
In het licht van het succes van de Saga heeft Solana Mobile besloten om een nieuwe versie te ontwikkelen. Deze smartphone, oorspronkelijk bekend als “Chapter Two”, is omgedoopt tot de Solana Seeker en heeft nu al 140.000 pre-orders verzameld.
De Solana Seeker biedt diverse upgrades, zoals een langere batterijduur, verbeterde camera’s en een nieuw hoogwaardig display. Een van de belangrijkste innovaties die de Seeker echt tot een Web3-telefoon maakt, is de geïntegreerde Seed Vault. Deze ingebouwde self-custody wallet, ontwikkeld in samenwerking met Solflare, zorgt voor veilig activabeheer en biedt de mogelijkheid tot contactloos betalen. Daarnaast is de gedecentraliseerde appwinkel (dApp store) van Solana verbeterd, wat ontwikkelaars in staat stelt om tegen lagere kosten apps te bouwen en te implementeren.
Hoewel de technische specificaties van de Seeker indrukwekkend zijn, is het wellicht de exclusieve Genesis-token die de meeste kopers aantrekt. Deze niet-overdraagbare non-fungible token (NFT) wordt geleverd met de Seeker en biedt unieke voordelen binnen het Solana-ecosysteem.
Solana is de afgelopen dagen goed bezig en staat nu op het randje van wat mogelijk een veel grotere stijging kan worden. Lees de analyse.
Morgan Stanley lanceert via E*Trade de handel in crypto voor zijn klanten, en het is meteen goedkoper dan veel grote concurrenten.
Western Union heeft zijn eerste stap gezet in de wereld van blockchain met de lancering van de USDPT-stablecoin op het Solana-netwerk.
Hormuz is negen weken dicht en een miljard vaten olie zijn al weg. Handelaren waarschuwen voor rantsoenering, dieseltekort en wereldwijde recessie.
MSC laat zijn grote containerschepen de Straat van Hormuz mijden door in Jeddah te lossen. Vrachtwagens overbruggen vervolgens 1.300 kilometer over land.
Eerst min 10 procent, nu in de plus: olieprijs reageert direct op WSJ-bericht dat Iran het Hormuz-voorstel afwijst.