De vrouw van de medeoprichter van Terra zoekt bescherming bij de politie nu de prijs van LUNA naar de nul is gezakt.
Inbraak in Kwon’s flatgebouw
Volgens een bericht van de Zuid-Koreaanse zakenkrant MoneyToday heeft de echtgenote van Terraform Labs-oprichter Kwon Do-hyung aangifte gedaan omdat ze bedreigt werd. Een onbekend persoon had ’s avonds bij haar flatgebouw aangebeld en ingebroken.
De onverwachte gast vroeg of haar man thuis was en liep vervolgens weg. Kwon’s echtgenoot heeft nu een politieverzoek ingediend voor bescherming. Het adres van Do Kwon is volgens het rapport bekend bij een aantal investeerders, dus de kans is groot dat het met de crash te maken heeft.
De enorme koersval van de munt heeft veel losgemaakt in de Terra community. Er werden zelfs nummers gedeeld van zelfmoordpreventie eenheden op subreddit omdat een aantal investeerders bijna al hun geld waren verloren. Naar verluidt worden er in heel Seoul waarschuwingen afgegeven om alle zelfmoordpogingen te melden die verband houden met de Terra-crash.
Ineenstorting van Terra
De prijs van Terra’s LUNA munt is ingestort tot praktisch nul dollar. Momenteel staat het op $0,000369. Dit terwijl de Terra koers iets meer dan een maand geleden nog rond de $120 lag. Ook de UST stablecoin is bijna niks meer waard. 1 UST token wordt op het moment van schrijven verhandeld voor $0,21. Alle hoop dat de koers zich uiteindelijk zou herstellen naar het felbegeerde $1 niveau is verloren.
Daarbovenop is het Terra netwerk voor de tweede keer stilgelegd. Validators werken aan een plan om het weer op te zetten, aldus een aankondiging op Twitter.
Terra oprichter Do Kwon kwam vandaag met een herstelplan voor het netwerk. Hiermee hoopt Do Kwon token-houders te compenseren voor de gruwelijke verliezen die ze de afgelopen dagen leden.
Do Kwon stelde voor dat de validators van de blockchain het netwerk resetten en het maximale aantal tokens naar 1 miljard terugbrengen. Deze tokens worden vervolgens verdeeld over LUNA- en UST- investeerders en een community-pool om toekomstige development te financieren.
Over de TerraUSD stablecoin is Do Kwon minder optimistisch. Het gaat volgens hem waarschijnlijk nooit meer lukken om de UST token naar $1 terug te brengen.
Crypto koersupdate: Bitcoin, maar vooral Ethereum en Solana stijgen hard
Bitcoin gaat als een speer vandaag, maar Ethereum, Solana en nog wat meer altcoins hebben er al helemaal zin in. Lees meer.
Crypto koersupdate: Bitcoin, Solana en Stellar stijgen hard tijdens beste dag in weken
De cryptomarkt beleeft haar beste dag in weken. Bitcoin, maar vooral altcoins zoals Solana, XLM en Cardano hebben de smaak te pakken.
Bitcoin-dominantie geeft zeldzaam signaal af: komt altseason eindelijk dichterbij?
Een zeldzaam Bitcoin-signaal verscheen pas twee keer eerder. Volgens analist Erik Juffermans kan een nieuw altseason daardoor dichterbij zijn.
Meest gelezen
Van lasser tot kok: SpaceX maakt 4.400 werknemers miljonair
De beursgang van SpaceX maakt duizenden werknemers miljonair. Van lassers tot ingenieurs profiteren zij van jarenlang opgebouwde aandelen.
Ex Google-engineer verkoopt al zijn Bitcoin: ‘Het is voorbij’
Oud-Google-engineer TechLead verkocht al zijn Bitcoin met fors verlies. Volgens hem is de markt kwetsbaar, maar hij blijft op lange termijn positief.
Dit is waarom Bitcoin, goud en zilver tegelijk onderuit gaan
Bitcoin, maar ook goud en zilver zetten al langere tijd droevige resultaten neer, terwijl Wall Street wél stijgt. Wat speelt er precies?
