Maak een account op Bitvavo en krijg 10 XRP gratis!
Bitvavo: Ontvang 10
XRP Welkomstbonus!
De AEX begon het jaar fantastisch met een stijging van ongeveer 10%, maar is inmiddels behoorlijk teruggevallen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de onrust die momenteel op het (financiële) wereldtoneel heerst. Donald Trump gaat als een olifant door een porseleinkast en de economische data, met name in de VS, begint te verslechteren.
Na een behoorlijke correctie eindigde gisteren weer eens positief voor de AEX. De koers wist met 9,55 punten te stijgen naar 899,25 punten en daarmee een stijging van 1,07% te realiseren.

Nu wordt het interessant om te zien of het 100-daagse gemiddelde van de koers, groene lijn in de grafiek, niet als weerstand zal fungeren voor de AEX koers.
Als daar geen weerstand ligt, dan zijn we er nog niet, want dan moeten idealiter ook het 50-daagse en 200-daagse gemiddelde nog overwonnen worden.
Dan is het tijd voor een stukje Verenigde Staten, want ook daar gaat het niet goed op de beurs. Sterker nog, je kunt gerust zeggen dat het daar nog minder gaat dan in Nederland.

Zo zagen we de S&P 500 onder zijn 200-daagse gemiddelde duiken op de dagelijkse grafiek, wat meestal een signaal is voor meer ellende. Wat nu echter nog hoop geeft, is dat er sprake kan zijn van een “onterechte” daling onder dat gemiddelde.
Dat wil zeggen, dat het gaat om een kortstondige volatiele beweging, waarvan we later kunnen zeggen dat die is veroorzaakt door alle onzekerheid rondom bijvoorbeeld Donald Trump.
Daarmee lijken we op dit moment het grootste vraagstuk binnen de financiële markten aan te snijden. Is er sprake van een kortstondige periode van onzekerheid, of zijn we daadwerkelijk onderweg naar een lange en pijnlijke bearmarkt?
Grijp deze unieke kans met Newsbit en Bitvavo door nu een account aan te maken via de knop hieronder. Stort slechts €10 en ontvang direct €10 gratis. Bovendien kun je 7 dagen lang zonder kosten handelen over je eerste €10.000 aan transacties. Start vandaag nog en profiteer direct van de groeiende populariteit van crypto!
Maak je account en Claim je €10 gratis.
Mis deze kans niet om direct te profiteren van de groeiende populariteit van Crypto!
Europese beurzen kelderen door escalatie in Midden-Oosten en oplopende inflatie. Olieprijs stijgt fors, banken en crypto zwaar onder druk.
Aramco onderzoekt olie-export via de Rode Zee nu de Straat van Hormuz vrijwel gesloten is door spanningen in het Midden-Oosten.
Het aandeel van Circle steeg 61 procent in een week. De markt is enthousiast over Circle’s kwartaalcijfers en de groei van USDC.
WLFI stijgt hard voor het Mar-a-Lago cryptoforum. De Bitcoin koers blijft stabiel. Beleggers vrezen sell the news.
De VS zouden Iran toestaan uranium te verrijken. Een snelle deal lijkt nabij, maar Trump dreigt met militair ingrijpen.
De goudprijs sloot vrijdag op 5.278 dollar, maar digitaal goud (PAXG) handelt al boven 5.600 dollar. Wat betekent dat voor de opening maandag?