Maak een account op Bitvavo en krijg 10 XRP gratis!
Bitvavo: Ontvang 10
XRP Welkomstbonus!
SatoshiLabs, de hardware fabrikant van de cryptocurrency wallet Trezor, heeft een nieuwe beta van zijn firmware uitgebracht. Deze beta ondersteunt echter alleen Bitcoin (BTC).
De nieuwe BTC-firmware is naar verluidt beschikbaar voor zowel de Trezor One als Trezor T. Het gaat echter nog om een beta, het bedrijf is van plan om de stabiele versie eind deze maand, begin volgende maand te lanceren.
Hierdoor zijn er nu vier verschillende firmwareversies beschikbaar voor de Trezor-wallets. Van een volledige altcoin-ondersteuning tot enkel Bitcoin, voor ieder wat wils.
Om de nieuwe firmware te testen, moet je beschikken over een Trezor T of Trezor One. Hiernaast moet je zijn aangemeld op het Trezor Beta Wallet-programma, wat het mogelijk maakt om nog niet officieel gelanceerde firmwares te installeren.
Onlangs maakte Ledger, één van de directe en meest bekende concurrenten van Trezor, bekend dat er een aantal kwetsbaarheden waren in zowel de Trezor One als de Trezor T. Volgens Trezor zijn dit echter geen kritieke kwetsbaarheden die tevens niet op afstand kunnen worden geëxploiteerd. Wanneer deze kwetsbaarheden echter precies worden opgelost is nog niet bekend.
Bitcoin ETF’s trekken opnieuw honderden miljoenen aan, terwijl de Bitcoin koers onder druk staat en kort onder 70.000 dollar zakt.
De S&P 500 begint signalen van zwakte te geven terwijl het conflict in Iran nog niet ten einde kan komen. Kan dit Bitcoin breken?
Jurrien Timmer, macro-directeur bij Fidelity Investments, verwacht dat het niveau van 60.000 dollar de bodem was voor Bitcoin.
Zit Bitcoin aan het einde van de bearmarkt en is de bodem bereikt? Als we de data mogen geloven zou dat laatste zomaar het geval kunnen zijn.
Amerikaanse economie verrast met onverwacht banenverlies terwijl groei werd verwacht. Nieuwe zorgen ontstaan over economische kracht en mogelijke impact op markten.
China stopt per direct export van diesel en benzine door conflict in de Perzische Golf, terwijl Aziatische landen hun energievoorraden veiligstellen.