Een crypto-influencer veroorzaakte verwarring rond de rechtszaak tussen Ripple en de Amerikaanse Securities and Exchange Commission (SEC). Crypto Eri verspreidde een verouderde kalender waarop een ‘final pretrial conferentie’ stond gepland voor 16 april. Echter, deze bijeenkomst, waarbij partijen en de rechter mogelijke oplossingen bespreken om de zaak te schikken, gaat niet door.
Stuart Alderoty, de Chief Legal Officer (CLO) van Ripple, heeft hierover duidelijkheid verschaft. Hij bevestigde dat het bericht van Eri incorrect was en dat er geen ‘final pretrial conferentie’ zal plaatsvinden, aangezien de aanklachten tegen CEO Brad Garlinghouse en mede-oprichter Chris Larsen zijn ingetrokken.
Wat is een final pretrial conferentie?
Een Final Pretrial Conferentie is een belangrijke bijeenkomst die vlak voor de aanvang van de rechtszaak plaatsvindt. Tijdens deze conferentie komen de partijen, hun advocaten en de rechter samen om de kwesties die tijdens de rechtszaak behandeld zullen worden te bespreken.
Ze proberen eventuele laatste schikkingen te bereiken en stellen een gedetailleerd plan op voor het verloop van de rechtszaak. Het doel van deze conferentie is om de efficiëntie van het rechtsproces te verhogen en mogelijk zelfs tot een schikking of een andere oplossing te komen voordat de zaak volledig aan de rechter wordt voorgelegd.
Belangrijke deadlines in de Ripple rechtszaak
Stuart Alderoty, de Chief Legal Officer van Ripple, heeft duidelijk gemaakt wat we in de komende periode kunnen verwachten in de juridische strijd tegen de SEC. Op 22 april zal een cruciaal moment aanbreken, wanneer Ripple officieel zal reageren op een eis van de SEC.
In deze reactie zal het bedrijf zich verdedigen tegen de geëiste boete van $2 miljard door de overheidsinstantie. Daarna heeft de SEC tot 6 mei de tijd om hierop te reageren.
Handel €10.000 gratis en krijg 10 euro bonus
Wil je de cryptowereld betreden en wellicht XRP of een andere crypto kopen? Grijp dan nu je kans met deze exclusieve aanbieding! Dankzij een speciale deal tussen Newsbit en Bitvavo, een van de meest toegankelijke en gebruiksvriendelijke crypto beurzen in Europa, krijgen onze lezers een exclusieve aanbieding.
Maak een account bij Bitvavo via de onderstaande knop en ontvang een welkomstcadeau van 10 euro helemaal gratis. En dat is niet alles – je betaalt ook geen handelskosten over je eerste 10.000 euro aan transacties. Meld je nu aan!
Ex-Goldman Sachs-analist: Ripple’s XRP kan naar 1.000 dollar stijgen
De voormalig analist vergelijkt blockchain met het vroege internet. Zo onderbouwt hij zijn voorspelling van een XRP koers van 1.000 dollar.
XRP-miljonairs kochten in een half jaar 1,5 miljard tokens bij
De grootste XRP-houders kochten in zes maanden ruim 1,5 miljard tokens bij, ook tijdens de koersdalingen. Dat blijkt uit on-chain cijfers.
Ripple koopt belang in Flutterwave, nu 3,3 miljard dollar waard
Ripple neemt een belang in Flutterwave, een van de grootste fintechbedrijven van Afrika. De deal waardeert het op 3,3 miljard dollar.
Meest gelezen
Tiener steelt 13 miljoen dollar aan Bitcoin en geeft het uit aan Lamborghini’s
Canadese tiener bekent crypto-oplichting van 13 miljoen dollar en gaf gestolen geld uit aan luxe auto’s en privéjets.
Newsbit-analist voorspelde de daling naar 60.000 dollar: dit verwacht hij nu
De Bitcoin koers houdt stand rond cruciale steun, terwijl Newsbit-analist Juffermans een mogelijke bodem later dit jaar verwacht.
Goud verliest in één keer alle winst van dit jaar
Goud is opnieuw stevig aan het dalen, terwijl Wall Street optimistisch blijft. Komt er later dit jaar alsnog een grote stijging aan?
