Stel Newsbit in als voorkeursbron
Zie onze artikelen vaker bovenaan in Google Nieuws en Top Stories. Eén keer instellen, altijd als eerste op de hoogte.
De in Hong Kong gevestigde cryptocurrency exchange OKEx is bezig om zijn eigen blockchain én gedecentraliseerde exchange te ontwikkelen.
Het bedrijf laat weten dat zijn eigen blockchain de naam OKChain heeft gekregen. Deze bevindt zich momenteel in de ontwikkelingsfase. OKEx verwacht dat deze blockchain rond juni van dit jaar kan worden getest. Hiernaast is het bedrijf bezig om een gedecentraliseerde crypto exchange op te starten, waar deze blockchain als basis voor dient. Wanneer de gedecentraliseerde cryptocurrency exchange wordt gelanceerd is helaas nog onbekend.
Hiernaast is OKEx bezig om zijn eigen utility-token, genaamd OKB, te ontwikkelen. Deze zal gebaseerd zijn op de ERC-20 blockchain en zal worden gemigreerd zodra de OKChain blockchain stabiel is. Naar verluidt kan de OKB worden gebruikt om tokens te kopen.
OKEx is de afgelopen periode begonnen met het uitbreiden van haar portfolio. Zo heeft het bedrijf afgelopen week de op Tron gebaseerde Stablecoin Tether (USTD) toegevoegd aan haar portfolio. Hiernaast maakte het eerder deze maand de cryptocurrency Tron beschikbaar op haar platform. Niet veel eerder maakte het bedrijf Ripple (XRP) en Bitcoin Cash (BCH) toe op hun platform.
Crypto aandelen schieten tot veertien procent omhoog nu de Bitcoin koers herstelt en opnieuw boven de 80.000 dollar staat.
Bitvavo schrapt banen om ”goed gepositioneerd te blijven voor de volgende groeifase”. De markt is veranderd, wordt er gezegd.
MEXC stopt in Nederland en wijst Bybit EU aan als alternatief. Gebruikers kunnen tot eind oktober zelfstandig overstappen.
Biotechs die zich richten op haaruitval presteren extreem sterk op Wall Street, en stegen in sommige gevallen met honderden procenten.
Een Oekraïense drone veroorzaakt brand bij een grote Russische olieraffinaderij. Moskou dreigt als reactie met massale vergelding.
Box 3-reparatie moet critici in de senaat overtuigen op 15 september. Lukt dat niet, dan blijft het dure noodverband jaren staan.