Maak een account op Bitvavo en krijg 10 XRP gratis!
Bitvavo: Ontvang 10
XRP Welkomstbonus!
Volgens Ripple CEO Brad Garlinghouse is het slepende juridische gevecht tussen Ripple Labs en de Securities and Exchange Commission (SEC) bijna ten einde. Garlinghouse verwacht dat de zaak tussen zijn bedrijf en de machtige Amerikaanse toezichthouder in de eerste helft van 2023 is afgelopen.
In tegenstelling tot de rest van de markt, gaat de XRP token de laatste tijd als een raket. Dat komt mede omdat er steeds meer geruchten de ronde doen over het einde van de rechtszaak tussen Ripple Labs en de SEC. Garlinghouse zelf verwacht nu dus in de eerste helft van 2023 het einde van de rechtszaak, maar geeft toe dat het lastig te voorspellen is.
Er lijkt dus een mogelijkheid te zijn dat het einde van de rechtszaak nog langer op zich laat wachten. Daarmee zou er na minstens twee jaar een einde komen aan de saga tussen Ripple Labs en de SEC. In december 2020 ondernam de SEC namelijk al de eerste actie tegen Ripple Labs. Garlinghouse heeft in ieder geval goede hoop dat Ripple Labs de zaak in zijn voordeel beslecht.
De rechtszaak tussen de SEC en Ripple Labs draait om de vraag of XRP kwalificeert als effect. We spreken van een effect als het financiële product in kwestie een bepaalde winstverwachting draagt. Als jij bijvoorbeeld bij de HEMA een cadeaubon haalt, dan heeft die bon een vaste waarde in euro’s. Die waarde zal nooit groeien, er zal niemand op de markt zijn die meer voor jouw bon wil bieden.
De SEC claimt dat er aan de XRP token wel een bepaalde winstverwachting hangt en dat Ripple Labs zich niet aan de regels heeft gehouden die daar normaal gesproken aan hangen. Je mag namelijk niet zomaar een effect aan het publiek verkopen. XRP heeft nu het gevoel aan de winnende hand te zijn in deze zaak en de boel begin 2023 over de streep te trekken.
Ripple-CEO Brad Garlinghouse zegt dat de grootste banken ter wereld werken aan eigen stablecoins. Nieuwe wetgeving versnelt de opmars van digitale betalingen.
Ripple integreert AI in de beveiliging van het XRP Ledger. Een red team vond al meer dan tien bugs in het netwerk.
De XRP koers zakte 16% en steeds meer traders wedden op verdere daling. Maar dat kan juist de brandstof zijn voor een grote stijging.
De Federal Reserve houdt de rente gelijk terwijl inflatiezorgen en geopolitieke spanningen toenemen. Bitcoin maakt onverwacht sprongetje.
Iran overweegt beperkte doorgang door de Straat van Hormuz, maar koppelt dat volgens media aan een opvallende eis rond betalingen in yuan.
Warren Buffett verdient miljarden met olie. Zijn strategie toont waarom spreiding beleggers beschermt tegen onverwachte marktschokken.