Maak een account op Bitvavo en krijg €10 cadeau!
Bitvavo: Ontvang €10
Welkomstbonus!
De AEX koers lijkt vandaag opnieuw rond de 873 punten te openen, en daarmee blijft de koers grotendeels onveranderd ten opzichte van gisteren. De markt lijkt dan ook op een kantelpunt aangekomen. Het ging de afgelopen dagen wat beter met de aandelenkoersen op verschillende continenten, maar nu stokt de rally en is het wachten op meer duidelijkheid.
Het is waarschijnlijk dat de markt nu wacht op meer duidelijkheid op het front van de handelsoorlog tussen China en de Verenigde Staten. Hoewel er vanuit de handelsoorlog meer positieve berichtgeving kwam, hangt deze nog altijd als een soort sluier van onzekerheid over de markt.
Nu lijkt er verbetering zichtbaar, maar dat is nog niet voldoende om de markt weer echt richting een bullrun te duwen. Daarvoor moet de onzekerheid definitief verdwijnen, en daar is echt nog geen sprake van.
Tegelijkertijd wordt deze week interessant, omdat we waarschijnlijk meer leren over de voorlopige impact van de handelsoorlog op de Amerikaanse economie. Zo krijgen we belangrijke inflatiecijfers, maar ook de eerste schatting van de economische groei, en veel banenrapporten.
Alles bij elkaar levert dat een redelijk compleet plaatje op van de gezondheid van de Amerikaanse economie. Blijkt die nog goed te zijn, dan zal dat een positief signaal zijn voor risicobeleggingen (en de AEX). Zien we een zwakke economie, dan kan dat weleens voor problemen zorgen.
Op basis van het technische plaatje is duidelijk dat de AEX nog een stuk moet klimmen om het positieve momentum weer écht te hervinden.

Vanaf de bodem van minder dan 800 punten is de AEX alweer aardig opgeleefd, maar in het grote plaatje is het nog lastig om van een definitief herstel te kunnen spreken. Daarvoor zou het goed zijn als de AEX boven de exponentiële bewegende gemiddelden in de grafiek weet te komen.
Grijp deze unieke kans met Newsbit en Bitvavo door nu een account aan te maken via de knop hieronder. Stort slechts €10 en ontvang direct €10 gratis. Bovendien kun je 7 dagen lang zonder kosten handelen over je eerste €10.000 aan transacties. Start vandaag nog en profiteer direct van de groeiende populariteit van crypto!
Maak je account en Claim je €10 gratis.
Mis deze kans niet om direct te profiteren van de groeiende populariteit van Crypto!
Van een AI-CEO tot kwantumdreiging en een gouden yuan: Saxo Bank schetst wilde scenario’s voor volgend jaar.
Nasdaq keurt eerste hefboom-ETF voor Sui goed. Nieuwe mijlpaal voor crypto-ETF’s in 2025, zegt 21Shares over lancering.
Netflix koopt groot deel van Warner Bros. voor 82,7 miljard dollar. Wat betekent dat voor HBO Max en de streamingwereld?
In Brazilië waarschuwen cybersecurityexperts voor een nieuwe malwarecampagne die zich razendsnel verspreidt via WhatsApp.
Raoul Pal voorspelde de huidige Bitcoin-daling al maanden geleden. Analisten denken dat dit juist het begin kan zijn van een nieuwe stijging.
Cryptomarkt klapt hard omlaag, maar alle ogen zijn gericht op Powells speech. Een hint op renteverlaging kan de markt laten herstellen.