Maak een account op Bitvavo en krijg €10 cadeau!
Bitvavo: Ontvang €10
Welkomstbonus!
De prijs van Axie Infinity (AXS) is in de afgelopen 24 uur met maar liefst 15% gestegen en wordt momenteel verhandeld op $12,66. In de afgelopen twee weken is de munt met zelfs met een ongelofelijke 80% gestegen. Daarmee is het één van de best presterende cryptomunten van de afgelopen tijd.
Dat juist vandaag de AXS prijs zo hard stijgt is vreemd te noemen. Dit omdat er vandaag voor miljoenen dollars aan AXS tokens vrij gegeven worden en weer beschikbaar zullen komen voor de verkoop. Over het algemeen is dat vaak een bearish teken aangezien dit voor een grote verkoopdruk kan zorgen.

Wat precies voor de koersstijging zorgt is niet helemaal duidelijk. Echter hebben we natuurlijk wel de gehele cryptomarkt zien opleven de afgelopen weken. En, vooral metaverse gerelateerde tokens (wat Axie Infinity ook is), hebben enorme koersstijgingen meegemaakt.
Verder wijzen sommige analisten de prijsstijging van Axie Infinty toe aan een mogelijke aankondiging van het team. Volgens analist Felix Hartmann is het namelijk vaak zo dat developer teams een aankondiging doen tijdens een grote token unlock. Of dit ook daadwerkelijk gaat gebeuren is nog maar de vraag. Voor nu lijkt het er dus op dat de prijsstijging van Axie vooral veroorzaakt is door speculatie.
Canton (CC) stijgt 33% in 24 uur. Amerikaanse gigant DTCC sluit aan bij het netwerk en valideert transacties als super validator.
TOTAL2 grafiek toont cruciale steun voor altcoins. Signalen van bullish divergence wijzen mogelijk op start van een nieuwe altseason.
De waarde van Zcash steeg in korte tijd fors, maar volgens Raoul Pal is nog onzeker of deze stijging blijvend is.
Peter Schiff waarschuwt: Bitcoin is een tikkende tijdbom. Ondertussen blijft goud stijgen en kopen institutionelen de dip.
Elon Musks AI Grok voorspelt waar de XRP koers op 30 november 2025 staat. Wat zeggen de cijfers, en wat zijn de risico’s?
Alle voorwaarden voor een bullmarkt voor Bitcoin en crypto lijken aanwezig, maar de koersen blijven achter. Wat is er aan de hand?