Maak een account op Bitvavo en krijg €10 cadeau!
Bitvavo: Ontvang €10
Welkomstbonus!
Do Kwon, die in Montenegro werd beschuldigd van onder andere documentvervalsing, heeft goedkeuring gekregen voor de voorgestelde borgtochtvoorwaarden door de autoriteiten van Montenegro.
Op 12 mei heeft de lokale autoriteit een officieel document vrijgegeven waarin staat dat de rechtbank het borgtochtaanbod heeft aanvaard voor Kwon en Chang-joon, elk ter waarde van 400.000 euro ($436.000), samen met huisarrest.
Als het huisarrest wordt geschonden, zal de borgtocht worden opgenomen in een speciale sectie van de begroting van de rechtbank, volgens de documenten.
Bovendien vermeldt de kennisgeving dat de authenticiteit van de reisdocumenten en identiteitskaarten die naar verluidt zijn uitgegeven door de bevoegde autoriteiten van België, zal worden geverifieerd.
Deze update komt slechts een dag nadat de advocaten van Kwon bij de Montenegrijnse autoriteiten hun verzoek hadden ingediend om deze voorwaarden te accepteren.
De Amerikaanse beurswaakhond Securities and Exchange Commission (SEC) heeft een rechtszaak aangespannen tegen het Bitcoin-miningbedrijf VBit.
Rusland wil crypto legaliseren voor retailbeleggers. Nieuwe regels maken aankoop van Bitcoin mogelijk, maar met kennis- en bestedingslimiet.
Op de lijst staan zowel de namen van de bedrijven als de bijbehorende apps en handelsplatformen.
Peter Schiff waarschuwt: Bitcoin is een tikkende tijdbom. Ondertussen blijft goud stijgen en kopen institutionelen de dip.
AI model Grok voorspelt dat XRP in deze bullmarkt kan stijgen tot 13 dollar, dankzij ETF’s en oplopende schaarste.
XRP blijft onder druk, maar analisten en AI schetsen scenario’s waarin 1.000 XRP in 2026 en 2027 fors meer waard wordt.